Zdrowie i Ty

Szkoła Językowa Warszawa Tarchomin – Enjoy

Enjoy Szkoła Językowa Warszawa Tarchomin Kształcenie Językowe swoją działalność rozpoczęła 05.05.2018 roku i z powodzeniem wieńczy sukcesy wraz ze swymi studentami do dnia dzisiejszego.

Siedziba firmy Enjoy Szkoła Językowa Warszawa Kształcenie Językowe znajduje się w Warszawie Enjoy – Szkoła językowa
ul . Bellottiego 5 lok. 3c
i al. Jana Pawła II 61 / 131
Warszawa- Wola oraz
ul.Myśliborska 115 lok.3
Warszawa-Tarchomin

W Warszawie ośrodek Firmy ”Enjoy Szkoła Językowa Warszawa” Kształcenie Językowe usytuowany jest na jednym z największych osiedli na terenie województwa dolnośląskiego którym jest Podzamcze. Jest to bardzo dogodna lokalizacja zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych. Szkoła Językowa Warszawa Tarchomin zlokalizowa jest na ul Myśliborska 115 lok.3

Wykorzystując własny potencjał twórczy, 6 lat działalności na rynku oraz doświadczenie grupy MacMillan pod patronatem której szkoła działa, Enjoy Szkoła Językowa Warszawa otwiera w województwie dolnośląskim:
NOWĄ ERĘ KSZTAŁCENIA JĘZYKOWEGO!!!
Kursy języka:
angielskiego
niemieckiego
francuskiego

Egzaminy

Prowadzimy kursy przygotowujące do poniższych egzaminów oraz NOWEJ MATURY z języka obcego:

KET – Key English Test – dla początkujących / dwa razy w roku,Lato (

Enjoy szkola jezykowa warszawa wola
Enjoy szkola jezykowa warszawa wola

maj / czerwiec) i Zima(listopad / grudzień) /
PET – Preliminary English Test – dla niżej średniozaawansowanych / dwa razy w roku,Lato (maj / czerwiec) i Zima(listopad / grudzień) /
FCE – First Certificate in English – dla średniozaawansowanych /trzy razy w roku,Wiosna (marzec), Lato(maj / czerwiec) i Zima (listopad / grudzień) /
CAE – Certificate in Advanced English – dla zaawansowanych / trzy razy w roku,Wiosna (marzec), Lato(maj / czerwiec) i Zima (listopad / grudzień) /
CPE – Certificate of Proficiency in English – dla bardzo zaawansowanych / dwa razy w roku,Lato (maj / czerwiec) i Zima(listopad / grudzień) /
TOEFL – Test of English as Foreign Language – to test sprawdzający biegłość w posługiwaniu się językiem angielskim. Przeznaczony dla poziomów od niżej średniozaawansowanego do zaawansowanego. TOEFL daje wstęp na większość uczelni anglojęzycznych na świecie / np.: USA, Canada, Wielka Brytania i inne kraje Unii Europejskiej /. Jest honorowany przez firmy zachodnie działające w Polsce, przez Instytucje Międzynarodowe, Rządowe oraz Programy Stypendialne.
BEC – Bussiness English Certificate – jest to test dla osób, które zajmują się lub będą się zajmować prowadzeniem Firm, Urzędników Administracji oraz Pracowników Sektora Zarządzającego – na poziomie od początkującego do zaawansowanego / dwa razy w roku,Lato (maj / czerwiec) i Zima(listopad / grudzień) /.
SD 1 – Start Deutsch 1 – Start Deutsch 1 jest międzynarodowo uznawanym certyfikatem językowym. Certyfikat SD 1 dokumentuje znajomość języka niemieckiego na poziomie A1 według Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego.
SD 2 – Start Deutsch 2 – podobnie jak Start Deutsch 1, jest międzynarodowo uznawanym certyfikatem językowym. Certyfikat SD 1dokumentuje znajomość języka niemieckiego na poziomie A2 według Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego.
ZD – Zertifikat Deutsch – Certyfikat ten uznawany jest w Niemczech i w wielu innych krajach za dowód solidnej znajomości podstaw języka niemieckiego. Posiadacz certyfikatu opanował ok. 2.000 słów i najważniejsze struktury gramatyczne. Może uczestniczyć w rozmowach na tematy ogólne.
ZDfB – Zertifikat Deutsch für den Beruf – Certyfikat ten poświadcza, że jego posiadacz jest w stanie porozumieć się w różnych sytuacjach związanych z pracą zawodową. Potrafi on zrozumieć proste teksty ekonomiczne, napisać rutynowe pisma i odpowiednio reagować w rozmowach dotyczących pracy zawodowej.
ZMP – Zentrale Mittelstufenprüfung – Osoby, które opanowały język niemiecki w stopniu zaawansowanym i mają za sobą ok. 800 godzin nauki języka niemieckiego, powinny bez kłopotów zdać ten egzamin. Niektóre niemieckie uniwersytety akceptują ten egzamin jako świadectwo opanowania języka w stopniu wystarczającym do podjęcia studiów.
Egzaminy powyższe są ogólnie uznawane jako wartościowe kwalifikacje językowe na całym świecie. FCE, CAE, CPE, BEC 2, BEC 3 uznawane są przez biuro Służb Państwowych w Polsce. Posiadacze FCE / i wyższych dyplomów / są zwolnieni z lektoratów języka angielskiego na wielu polskich Uczelniach Wyższych / np.: SGH, Politechnika Warszawska, Uniwersytet Warszawski /.

Mirosław Czerwiński

53 lat Mirosław Czerwiński znajomość wykonywanego zawoduMasażysta:Praca na uczelni - Uniwersytet Medyczny w Lublinie Praca dla lokalnej społeczności w mieście Warszawa

Odkryj mój świat

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *