Smartwatch V8 - zegarek, opinie, ceny, gdzie kupić, składniki, jak to działa?
Zdrowie i Ty

Smartwatch V8 – zegarek, opinie, ceny, gdzie kupić, składniki, jak to działa?

Ktoś pomysł formacie inteligentny zegarek wydaje się bezużyteczne, ktoś

Smartwatch V8

bez tych rzeczy już nie może żyć. Niedawno pisaliśmy o tym, że dla mnie osobiście nie ma sensu z bransoletka siłowni, ale nie było dużo ludzi, że te gadżety pomóc. Ogólnie rzecz biorąc, jest to czas na nowy przegląd rynku inteligentnych zegarków, w rzeczywistości 2018 przyniósł wiele

Specjalna cena !!!. Kliknij i sprawdź !!!

ciekawych nowych funkcji.

& nbsp;

Jak użyteczna Smartwatch V8?

Po pierwsze, jest to zegar i można zobaczyć czasu. Po drugie, są one mylące powiadomień „tranaut” całą swoją działalność za pośrednictwem GPS, monitorowanie stanu zdrowia, z jakością snu, pozwalają płacić za towary przez NFC, wsparcie natywnych aplikacji i są wyposażone w asystentów głosowych, niektóre mogą być wykorzystane jako telefon bez telefonu sobie.

W jaki sposób różnią się one od bransoletki fitnessu?

Jeśli wszystko uprościć prymitywny, to najprostsze bransoletki może pokazać tylko raz (i wtedy nie ma ekranu), powiadomienia (bez szczegółów, w postaci ikon) oraz aktywność ścieżki i snu. Cóż, zegarki mają duże ekrany dotykowe, pełne systemy operacyjne, wsparcie aplikacji firm trzecich, wyświetlać komunikaty i zdjęcia całości, są często wyposażone w GPS, NFC, a czasem nawet slotów dla kart SIM.

W skrócie, bransoletki „tranaut” spacery i treningi, inteligentny zegarek jest wielofunkcyjnym poręczny gadżet nadgarstek.

Jednak, jak to często bywa, formaty zaczynają się mieszać. Pamiętam, jak kiedyś można było wyraźnie odróżnić smartphone i komunikatora, potem pojęcie mieszane i przeżył termin „smartphone”. Niektóre urządzenia są dostępne dla trudno przypisać do konkretnego rodzaju. Na przykład, bransoletka fitness z dużym ekranem i jego systemu operacyjnego, z minimalną liczbą dostępnych aplikacji, bez GPS i NFC. – ale nadal funkcjonalne konwencjonalnych mikro bransoletki

Jak wybrać Smartwatch V8?

Po pierwsze, określenie platformy. Teraz są cztery:

  • watchOS: system operacyjny firmy Apple dla Apple Watch z poręczne aplikacje fitness oraz zaawansowane monitorowanie zdrowia, pozwala zegarek pracować autonomicznie bez telefonu
  • .

  • Wear OS: OS od Google, która została wcześniej o nazwie Android Wear. Wiele aplikacji, asystent głosowy, płatność bezprzewodowy, praca w trybie offline.
  • TizenOS: używane smartwatches Samsung ma piękny design, jest obsługiwany przez własny system płatności Samsung zapłacić. Minus kilka aplikacji.

    Specjalna cena !!!. Kliknij i sprawdź !!!

    Li>

  • Fitbit. Zastrzeżona OS, aplikacje, małe, system płatności, płatna Fitbit (działa w Rosji)
  • Garmin: zastrzeżony system operacyjny, aplikacje, bit, system płatności Pay Garmin (działa w Rosji)

.

Wszystkie platformy, z wyjątkiem “epplovskoy” pracy z Androidem i iOS.

Po drugie, decyduje konstrukcja (są okrągłe tarcze, są prostokątne, są kompaktowe gadżety, które nie są), dodatkowe opcje (jeśli trzeba połączeń, slot na karty SIM, jak ważna jest obecność GPS i NFC). Oczywiście, zegar oszukany, więc są one droższe, więc w końcu to wszystko określa kwotę, którą są skłonni dać.

Najlepszym obecny model

Apple Watch 3

chyba najlepszy inteligentne zegarki, które można kupić dzisiaj. Oczywiście, jeśli masz iPhone. Niewiele różni się od drugiej generacji, z

tym że bardziej wydajny sprzęt, bardziej wytrwały akumulator i LTE wsparcie w niektórych częściach modelu. Ale przy użyciu oprogramowania SIM eSIM, tak, że w Rosji takie modyfikacje są bezużyteczne. Zegarek GPS, wsparcie, odporny na warunki atmosferyczne (może być zanurzony do 50 metrów), doskonałe działanie monitora, sen, tętno. Baterii trwa średnio kilka dni. Należy także zwrócić uwagę na ogromną różnorodność taśm dla każdego smaku.

LG Watch Style

piękny zegar na podstawie zużycia OS, z zabezpieczeniem przed wodą (IP67) oraz pałąk łatwy do kontrolowania. Nie NFC, bez GPS, czujnik tętna, nie, czas pracy z baterii (do dnia) nie jest szczególnie imponujące. Ale piękny, delikatny, silny (Snapdragon Wear). I stosunkowo niedrogie.

LG Watch Sport,

Masywny zegarek z większym ekranie i, co ważniejsze, z baterią większą pojemność, GPS, LTE (na wybranych rynkach), NFC oraz czujnik tętna na pokładzie.

Fitbit versa

Nowy model, który właśnie wyszedł na sprzedaż. Oferuje kwadratowy ekran, ładny design, kompaktowy rozmiar. Platforma – OS Fitbit. Jest NFC, 2,5 GB pamięci do przechowywania muzyki,

Specjalna cena !!!. Kliknij i sprawdź !!!

czujnik tętna. Działania śledzenia jakości i szkolenia (zegarek automatycznie określić rozpoczęcia szkolenia i rodzaj, czas trwania, intensywność, dać indywidualne zalecenia). Czas pracy na jednym ładowaniu szczęśliwym do 3-4 dni. stwierdził również ochronę wodę (zanurzenie do 50 metrów, zegarek można pływać i „ważne jest, aby śledzić” ćwiczeń w basenie).

Jednak ktoś znajdzie zaprojektować niepoważne, i narzekają na brak GPS. Cóż, wybór aplikacji jest mało, a oprogramowanie w ogóle.

Fitbit jonowe

W poprzednim modelem z Fitbit. W porównaniu do Versa wyposażony jest mniej pojemnego baterii (2-3 dni), wolniejszy, bardziej kłopotliwe. A jednak, być może, nie najładniejsza, ale to kwestia gustu.

Samsung Gear Sport,

Zaawansowane zegarek dla aktywnego stylu życia. Wyróżniać się z ekranem jakości nadające się do pływaków (automatyczne śledzenie treningu w basenie), wsparcia GPS i NFC. Jednak chciałbym bardziej pojemny akumulator dostępny trwa do dwóch dni.

Samsung Gear S3

Jeden z najlepszych inteligentnych zegarków dzisiaj. Prace oparte Tizen OS. Dobry ekran, łatwe zarządzanie, ze względu na przedniej ściance (pierścień na tarczy), opcjonalnie zawsze na wyświetlaczu (animowany zegar zawsze wyświetlana), zaawansowane działania śledzenia. Ma GPS i NFC. Dostępne w dwóch wersjach – Classic i Frontier. Zarówno zabezpieczone przed wodą i pyłem (IP68), a

Smartwatch V8

drugi też z rzutów + Wsparcie 3G / LTE (ale służy eSIM jak w Apple, tak, że w Rosji związek nie będzie działać). Bateria wystarcza na 3-4 dzień życia baterii. Wadą obu modeli są nieporęczne i ciężkie.

Garmin Forerunner 735XT

Inteligentny zegarek na własnej platformie od producenta, który „zjadł pies” na tworzeniu gadżetów dla turystów i sportowców. W pierwszej kolejności przeznaczono rekordową żywotność baterii – do 11 dni. Ale nadal świetny monitorować wszystkie rodzaje działalności (w tym triathlon), nadaje się do pływania, chronione przed wstrząsami, wsparcia zarządzania odtwarzacza w telefonie. Zawsze wyświetla czas w trybie monochromatycznym na dużym ekranie (nie dotykać, nawiasem mówiąc). Ma GPS i NFC. Technologia Elevate ciągły monitoruje bicie serca i daje dokładny pomiar spalonych kalorii.

Garmin Vivoactive 3

Bardzo podobny do 735XT to możliwe, tylko z ekranu dotykowego. Słabszy baterii do 7 dni, ale to wciąż o wiele lepiej niż konkurenci. I wyróżnia się popierający wysokościomierza do śledzenia zmian wysokości.

Sony Inteligentne Watch 3.

Ta obserwacja może być uważane rustykalny, ale są słodkie i niedrogie. Funkcjonalność w poziomie – NFC moduł GPS, ochrona przed pyłem i wilgocią, IP68. Wady – do dwóch dni życia baterii, bez serca, słaby silnik wibracyjny, starej wersji Android Wear (model nie jest nowy)

.

Asus ZenWatch 3

Ta obserwacja na podstawie zużycia OS 2.0 w pierwszej kolejności wyróżniać projektowania – smukły i stylowy metalowy korpus. Praca na podstawie Snapdragon 2100 zabezpieczone przed pyłem i wilgocią, zgodnie z normą IP67, niedrogie. Ale: bez czujnika tętna, GPS i NFС, różnorodne paski, są skąpe, ich zwyczaj mount

.

Huawei Watch 2.

Jak w konkursie, zakres jest podzielony na dwa modele – klasyczne i sportowe. Mimo, że wyglądają identycznie, nie licząc paski. I kolejny model sportowy jest bardziej zaawansowany – istnieje wersja z obsługą LTE (bez simok, normalne gniazda nanosim). Oglądaj specyfikacji – Snapdragon Wear 2100, pamięć 4GB, GPS, czujnik tętna (jest w stanie obliczyć VO2), ochrona przed wodą i kurzem IP68. OS Wear OS 2.0. Bateria czas życia jest tak-tak na 1,5-2 dni i ekranów według dzisiejszych standardów małych.

Polar V800 HR

Ta sama opcja, gdy trudno jest oddzielić bransoletkę fitness i eleganckie zegarki. To inteligentne bransoletka fitness na własnej platformie. Gadżet obsługuje wszystkie OS mobilną przeznaczoną do śledzenia aktywności w różnych zawodach sportowych (GPS, profile praktyce wskazówek, które poprawią wydajność, pływanie, segmenty Strava i TL). Wady – akumulator przez 12 godzin aktywnej pracy, ekran monochromatyczny 128×128. Możliwość stałego monitorowania rytmu serca, ale tylko z zewnętrznym czujnikiem Bluetooth włączone pakietu.

Xiaomi Huami Amazfit SmartWatch 2

Podobny gadżet z serii „i nie oglądać, a nie bransoletki”. Ale tanie i wysokiej jakości, tak jak jest to w przypadku Xiaomi. Wygląda ładnie, działa na jednym ładowaniu przez 3-5 dni, obsługuje GPS, powiedział, że tętno jest odpowiednie dla pływaków. Kolorowy ekran zapewnia przyzwoitą czytelność w pełnym słońcu, istnieje wiele twarzy do wyboru, wsparcie dla MP3. Dla miłośników sportu. – 11 profili treningowych, przy obliczaniu poboru tlenu (VO2 max), skuteczności ćwiczeń, poziom stresu i odzyskiwania czasu

IWO IWO Inteligentny zegarek 2

Zakończenie przeglądu tanią kopią Apple Watch. Zdarza się czasami, tak. I za bardzo małe pieniądze. I opinie na tablecie w ogóle jest dobry. Urządzenie jest zabezpieczone przed rozpryskami wody (ale nie zalecany do pływania), wyposażone w IPS ekran, łączy się z telefonem za pomocą Bluetooth, można wykonywać połączenia, ma termometr, czujnik tętna, dyktafon, odtwarzacz MP3. Bateria wystarcza na 1-2 dni.

& nbsp;

Mirosław Czerwiński

53 lat Mirosław Czerwiński znajomość wykonywanego zawoduMasażysta:Praca na uczelni - Uniwersytet Medyczny w Lublinie Praca dla lokalnej społeczności w mieście Warszawa

Odkryj mój świat

You may also like...