Smartwatch A1 - zegarek, opinie, ceny, gdzie kupić, składniki, jak to działa?
Smartwatch A1 - zegarek, opinie, ceny, gdzie kupić, składniki, jak to działa?
Our Score
Click to rate this post!
[Total: Average: ]

Dzisiaj dostałem kolejną kopię Apple Watch – SmartwatchA1. Ta

12 2 Smartwatch A1   zegarek, opinie, ceny, gdzie kupić, składniki, jak to działa?

kopia inteligentny zegarek nie jest to pierwsza próba z naszych chińskich braci, aby coś takiego gadżetu bardziej znane marki. Ale nie najgorsze. W porównaniu do wcześniejszej wersji GT 08 – stały się one bardziej nowoczesny i niezawodny

.

Przy projektowaniu producentów nie przeszkadza i po prostu

Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie internetowej

kopiowane zegarek firmy Apple, ale z bardziej skromne możliwości. Aby konkurować z oryginałem, są one naprawdę, że koszt. Sklepy w Chinach cena zaczyna się od $ 9. Kupiłem na Aliexpress tutaj.

Urządzenia

Zegarek przyszedł Pakowane w ładne pudełko wykonane z drewna. Ten pakiet nie będzie się wstydzić w nich nawet do nikogo.

W środku wszystko jest standardem. Zegarek w plastikowej torbie, krótka instrukcja obsługi w języku chińskim i angielskim oraz bardzo długi kabel USB – Micro USB, aż 20 centymetrów

W przypadku obserwacji jest aluminium, odporny na wilgoć i kurz, z tworzywa sztucznego, tylna pokrywa wykonana w kolorze paska. Jest on wykonany z miękkiego silikonu, można wybrać jeden z pięciu wersjach kolorystycznych: biały, czarny, niebieski, zielony, czerwony. Zapięcie był standard, i myślę, że z czasem może zniszczyć, ale gdy zegarek siedzieć bardzo mocno.

Menu w wielu językach, rosyjskim językiem jest. W przeciwieństwie do poprzednich modeli, przetłumaczonych całkiem dobrze.

Wymiary urządzenia – 49mm * 40mm * 11mm

.

Główne cechy SmartwatchA1

Nie należy się spodziewać tych godzinach jakiś super-wydajność. Budżet MTK 6261 CPU, 128 MB RAM i 64 MB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć za pomocą micro SD. Na żądanie producenta, obsługiwane karty do 32 GB. Z 16GB musi działać bez problemów.

Wyświetlacz LCD tu o przekątnej 1,54 i rozdzielczości 240 * 240 pikseli. Wokół ekranu jest dość szeroka ramka. Czujnik w tych zegarków ma wątpliwości, o wartości poszło idealnie. Jasność i kontrast wystarczy. Ale kąty widzenia nie są tak dobre. Nawet małe pochylenie obrazu jest bardzo zniekształcony.

>>>>  Smartwatch V8 - zegarek, opinie, ceny, gdzie kupić, składniki, jak to działa?

Connected zegarek dla smartfonów na Androidzie i iOS. Komunikacja ze smartfonem za pomocą łącza Bluetooth 3.0. Jednak z ostatnich nie będą dostępne dla wszystkich funkcji.

Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie internetowej

Na przykład, nie będzie w stanie sterować kamerą i będzie niedostępny wiadomości. W ogólności te funkcje, które wymagają instalacji plug-in. Na smartfonach z systemem Android mogą pobrać aplikację ze sklepu Play, użyj kodu QR z menu zegara.

Inną cechą SmartwatchA1 jest slot na karty SIM. Dzięki zainstalowanej karty SIM tego urządzenia okazuje, w rodzaju nadgarstka mini smartphone. zewnętrzny głośnik i mikrofon pozwalają łatwo mówić jak normalny telefon komórkowy. Można również wysyłać i odbierać wiadomości SMS. Można nawet przejść do trybu online, ale z bardzo małą prędkością.

Co może SmartwatchA1

Bez podłączenia do smartphone jest zegar z kalendarzem, budzikiem i przycisk kalkulatora który mikroskopijny, tak, że powinny one być bardziej przyzwyczajeni. Można słuchać muzyki zdalnie z telefonu

19 1 Smartwatch A1   zegarek, opinie, ceny, gdzie kupić, składniki, jak to działa?

lub dysku flash.

Wbudowana kamera 0,3 MP pozwala na robienie zdjęć z urządzeniem. Ale najprawdopodobniej włączyć kiedyś. Jakość obrazu uzyskuje się taki, który stracił wszystko pragnienie, aby go włączyć. Ale podłączeniu do smartfona, możesz zdalnie kontrolować swój aparat, a nawet wyjście do monitora zegara.

W połączeniu z telefonem, można ich używać jako zestawu słuchawkowego są również na zegarek będzie odbierać wiadomości SMS i różnych powiadomień. Nadal będą dostępne do przeglądania listy połączeń i książki adresowej.

Z funkcji „przydatności” w SmartwatchA1 jest pół – automatyczny krokomierz. Bardzo przydatna opcja, ale wynik nie jest bardzo dokładne i trzeba je włączyć i wyłączyć ręcznie. Monitorowanie sen działa bardziej jak zegar. Zasypianie musi zawierać i budzi się. Definicja etapów snu, oczywiście, nie, nie. Można również dostosować aktywność przypomnienia. Zegarek nie biorą pod uwagę tego, czy jesteś w ruchu, czy nie, i po prostu wysyłając sygnał po upływie pewnego czasu.

>>>>  UpSize - gdzie kupić najlepsze, apteka, sklep, cena

autonomii.

Jedz SmartwatchA1 pojemności baterii 380 mAh. Pełny czas ładowania od 1 do 2 godzin. W trybie czuwania może ona dostarczyć do

Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie internetowej

7 dni roboczych, a około 2 dni w przypadku korzystania z smartphone.

W końcu

SmartwatchA1 wiele jak to na jego podobieństwo z gadżetu z „Apple” marki. Duża liczba funkcji i niski koszt. W tym przedziale cenowym, konkurenci mają prawie żadnego A1. Oprócz tego DZ09. Badanie na tych inteligentnych zegarków można znaleźć tutaj.

Poprzedni artykułVaricoSocks – skarpetki, opinie, ceny, gdzie kupić, składniki, jak to działa?
Następny artykułSmartwatch V8 – zegarek, opinie, ceny, gdzie kupić, składniki, jak to działa?
Marzena Wielgus
Blog prowadzony jest przez młodą dietetyczkę, pasjonatkę zdrowego stylu życia i matkę, jak sama Autorka o sobie pisze. Jej energia, pasja i twórcze nastawienie do kreowania intrygującej przestrzeni blogowej mogą imponować. Kobieta zamieszcza przepisy na zdrowe potrawy, które świetnie wpływają zarówno na ciało, jak i na ducha. Z perspektywy fachowca i praktyka w sposób wyczerpujący, a zarazem wyjątkowo lekki opisuje różnego rodzaju recenzje, które poleca swoim Czytelnikom. Najprawdziwsza pasjonatka, którzy posiadaja inklinacje i wyjątkowe zacięcie do prowadzenia zdrowego stylu życia, sprawiającego, że najzwyczajniej w świecie jest szczęśliwym człowiekim, który najwyraźniej spełniają się w tym, co robi. Zdołała przy tym zgromadzić wierne grono czytelników, składające się z osób, które również pragną zadbać o swoje ciało, a także samopoczucie – wiadomo przecież, że człowiek jest jednością psychosomatyczną i wszystkie sfery, w zakresie których funkcjonuje, muszą być poukładane. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę i swoją wiedzą pragną w bardzo przystępny sposób dzielić się z innymi. Najważniejsze jest jednak, że sposób, w jaki żyje potrafi zachwycić i skłonić do tego, aby wziął sprawy w swoje ręce i zrobił dla siebie coś dobrego.