ProSlim Active - prawdziwe opinie, jak to zrobić - składniki
Zdrowie i Ty

ProSlim Active – prawdziwe opinie, jak to zrobić – składniki

Guma do żucia i lizaki dla utraty wagi nie jest zaskoczeniem. Ale producenci suplementów diety są wymyślania nowych sztuczek marketingowych, aby przyciągnąć do swoich produktów jak wielu konsumentów, jak to możliwe. W szczególności, nie tak dawno temu pojawiła się na rynku płonącego tłuszczu kropli. Miniaturowe butelki, przypominających spray z zimnego, obiecuje harmonię przez krótki okres czasu. marka – ProSlim Active (ProSlim Active). Co to jest:? Prawdziwie innowacyjny rozwój lub tylko kolejny scam

Co to jest

Pomimo faktu, że sama forma uwolnienia wielu dziwnego, że nie jest to nowość w świecie dietetyki. Jeszcze przed

ProSlim Active pojawił OneTwoSlim, Bee ratowali, Personal Slim

i inne marki. Ale ProSlim Active zanotował bardzo jasne i krzykliwe reklamy, które przyciąga wielu.

Jak to suplement? Nos ociekowa nie jest konieczne – rozcieńcza się czystą wodą i napojów. Ma słodki smak i lekki przyjemny zapach. Łatwość obsługi jest kolejny plus która zwabiła wielu w sieci ProSlim Active i zmuszeni do zakupu minitechnic (tylko 30 ml).

Producenci nie klassificeret produktu: nie jest to suplement medyczne (w aptekach nie jest na sprzedaż), a nawet nie jest zły, że tak trudno jest scharakteryzować. Ale aplikacja jest wciąż bliżej do suplementów.

Pakiet wskazuje producent – brazylijska firma, Avenida, który jest również notowana na dodatek o nazwie „Activator spalanie tłuszczu Hoås-35”. Inne produkty z tej firmy nie, przynajmniej nie mogliśmy znaleźć.

mechanizm utraty wagi

Jak przydatne spada ProSlim Active odchudzanie? Jak wyjaśnić mechanizm redukcji masy ciała? Producenci przypisuje się następujące właściwości.

Specjalna technika produkcji i obecność naturalnych ekstraktów roślinnych pozwala na podkręcenie metabolizmu. To wywołuje lipolizę (spalanie już istniejących rezerw tłuszczu) oraz zapewnia ciągłe przetwarzanie przychodzących kalorii w energię, a nie w fałdy na bokach.

ObniŜony prowadzi apetyt konsumpcji mniej żywności jest ograniczenie dziennego zapotrzebowania na kalorie, zmuszając organizm do tłuszczu wydać.

ProSlim Active usuwa z płynem tkankowym zgromadzone tam. Wraz z nim idzie obrzęk. Ze względu na ten efekt wszystkich, którzy zaczynają brać krople po kilku dniach widać wynik – stratę w wysokości około 2 kg. Aby wzmocnić działanie moczopędne, zaleca się pić tyle wody, ile to możliwe.

Dodatek oczyszcza

jelita z toksyn, produktów rozpadu, dzięki czemu nadal można stracić trochę na wadze w ciągu pierwszych dni po rozpoczęciu przyjmowania.

Producenci nazywają swoje kropli naturalnej energii, co zwiększa wydajność, poprawia nastrój, budzi pragnienie większej aktywności. To daje trening siłowy. Tak więc ci, którzy aktywnie uczestniczą w zajęciach sportowych można wykorzystać je na krótko przed lekcjami i zaskoczyć się z własnej siły. zużycie kalorii wzrasta w pokoju, a więc podział adipocytach będzie więcej.

Drops zawiera dużo przeciwutleniaczy, które sprawiają, że skóra dokręcone, mimo wielu zagubionych funtów.

ProSlim Active normalizuje funkcjonowanie całego przewodu pokarmowego, co eliminuje zaparcia i biegunki. Przyczynia się do jakości wchłaniania pokarmu.

Z tym wszystkim, producent twierdzi ProSlim Active głównie jako tłuszczu palnika, a nie

energetyk lub diuretykiem. Zgodnie z obietnicami reklamy, schudła na koniec oczywiście nie wróci. Jednak nawet w instrukcji przewiduje, że stosowanie kropli nie wymaga wykonywania i ograniczenie diety – odchudzanie nastąpi bez tych katalizatorów. Jednak marketing lukę oni tutaj w lewo, w nawiasach, określając, że połączenie tych metod zwiększenia efektu dodatku.

Skład

ProSlim Active, zgodnie z zaleceniami producenta, w naturalny skład. Każdy składnik (ekstrakty z roślin) spełnia funkcję szczególnego, w jednym wzorze sprzyja skutecznej i szybkiej utraty masy ciała.

Lemon (miąższ i skórki owocu)

Aktywacja metabolizmu, poprawia trawienie, rozbija adipocytów jest oczyszczanie właściwości usuwania toksycznych substancji. Krople ProSlim Active wykonuje również funkcję wzmacniającą, zwiększenie odporności i zapewnienia komórki z wystarczającą ilością witaminy C powoduje naczynia trwalsze poprawia serca.

jagody guarany

Słynna składnikiem wielu suplementów diety dla utraty wagi. Zawierają antyoksydanty, które spowalniają starzenie jak witaminy, minerały, fitosterole i polisacharydy. Ale głównym skrzypce grał przez kofeinę. To pobudza będąc naturalną energię, zwiększa wytrzymałość, pozwala nadać treningi 100%. Jagody również poprawić żołądka, „spalić”

tłuszczu, przyspieszają przemianę przychodzących żywności w energię, blokowanie głodu.

Cactus

Wiele są zaskoczeni tym zastosowaniu ekstraktu do utraty wagi. Jednakże, nie jest to mniej efektywne niż cytryny i guarany, rozkłada się komórek tłuszczowych, zapobiegając ich dalszemu gromadzeniu, odtruwa skórę, usuwając z produktów rozpadu ciała i toksycznych substancji trujących, wraz z nadmiarem cieczy. Bonus dla wszystkich jest to, aby obniżyć poziom cholesterolu we krwi, co pozwala producentom stanu na właściwościach leczniczych kropli. Powinny one być użyteczne w celu zapobiegania miażdżycy i udaru i zawału serca

L-karnityna

Innym częstym składnikiem Suplementy diety dla utraty wagi i odżywiania sportowego. Jest to naturalny spalacz tłuszczu, który pomaga budować beztłuszczowej masy mięśniowej i normalizuje trawienie. Obecność L-karnityny w produkcie jest kolejny dowód, że w przypadku utraty masy z tym, nadal pożądane jest uprawiać sport.

Na zewnątrz wszystko jest bardzo przystojny: producent twierdzi, że krople nie barwników, aromatów i konserwantów. Ale to wciąż budzi wątpliwości co do ich składu?

 1. L-karnityna w instrukcji nie podano, choć oficjalna strona internetowa i inne źródła określone.
 2. Jeśli dodatku bez konserwantów, a jego okres przydatności do spożycia może być 2 lat z takich naturalnych składników, które dość szybko tracą

  swoje właściwości użytkowe?

 3. To samo pytanie o smaki i wzmacniaczy smaku. Cytryna – kwaśny, Goji – słodko-kwaśny, kaktus – gorzki. Odtąd napój ma taki przyjemny smak i aromat jedynie mgliście przypomina cytrynę?

Być może producenci trochę nie mówiąc mi o swoich cudownych kropli. Chociaż jest to tylko przypuszczenie, ale myślę że warto.

Przeciwwskazania

instrukcji ProSlim Active przeciwwskazań wymienionych przez minimum. Wśród nich były:

 • indywidualnych tolerancji w stosunku do składnika (szczególnie powszechne są uczuleni na ekstrakt z kaktusa)
 • ciąża;
 • laktacji
 • wiek dziecięcy.

Jednak lekarze ostrzegają, że zgłaszane składniki krople są dużo więcej przeciwwskazań. Na przykład, kofeina nie powinny być spożywane tak długo dla tych, którzy mają bezsenność lub poważny problem z centralnym układem nerwowym. I właściwości moczopędne suplementu sprawiają, że aktywna aplikacja niebezpieczne choroby nerek. Więc krąg zakazów jest znacznie szerszy:

 • chorób nerek, wątroby, serca i
 • kamieniami (w każdym narządzie)
 • nadciśnienie
 • wrzodziejące uszkodzenia żołądka;
 • zaburzenia układu nerwowego;
 • wadliwe tarczycy;
 • problemy ze snem.

Jeśli czytasz opinie, ludzie, którzy powierzyli ich Fit ogień wyszczuplający, biorąc pod uwagę tylko te warunki, które zostały napisane w instrukcji, płatne z jego zdrowie, a niepokój wzrasta, i zaczął problemy ze snem, a żołądek zachorował i ciśnienie skoczył. Ale gdzie się skarżyć nie jest znana, ponieważ firma Avenida’t nawet własnej strony internetowej.

Jak zażywać

Instrukcja użycia:

 1. kapać do filiżanki od 30 do 35 kropli.
 2. Wlać pełną szklankę wody.
 3. Całość mieszano starannie do rozpuszczenia.
 4. pić Wszystkie przygotowane objętości na 15 minut do jednego z głównych posiłków.
 5. Take 1 lub 2 razy dziennie.

Jedyną rzeczą, która nie jest przewidziany w przepisach, czas trwania kursu jest stosowanie ProSlim ActiveA. Jednak łatwo wyrażona przez konsultantów w telefonie, gdy dzwonisz do nakazać uzupełnienie. Nazywają 50 dni. Znaczna okres tak, że szybkie odchudzanie, jak wskazano w reklamie, to nie uda.

Dodatkowe zalecenia

Przed użyciem produktu skonsultować się z doświadczonych ludzi, wzięcia udziału w ankiecie, przeczytać, rozważyć plusy i minusy. Jest mało prawdopodobne, że lekarze pozwolą ci pić z tego środka, nawet w przypadku braku przeciwwskazań – być może powinni słuchać. Jeśli nie ma najmniejszej wątpliwości, najlepszym tego odchudzania natychmiast spada.

Alkohol ProSlim Active jest zalecany przed śniadaniem lub obiad, ale nie przed obiadem, ponieważ zawiera kofeinę, która może powodować bezsenność. Bądź przygotowany na to, że krople mają działanie moczopędne.

Mimo to, co instrukcja mówi o zawodności aktywności fizycznej i diety, dodatkowo po prostu nie będzie – wręcz przeciwnie, zwiększy efektywność. Według licznych opinii, bez nich narzędzie jest słabo wspomaga utratę wagi. Dokonaj ziołowe tłuszczu palników do pracy na bramkę. Kofeina i L-karnityny poprawi treningowy, ekstrakt z kaktusa i guarana wytrzyma do końca każdej diety poprzez hamowanie apetytu.

będzie mądrzejszy. Naturalnie, wszystkie 50 dni na diecie nie zostanę, więc uczynić je „zespoły”: tydzień na normalnej diecie (bez szkodliwych produktów, oczywiście), w tygodniu – w niskiej kaloryczności (5 najpopularniejszych diet na tydzień). Jest to nawet bez kropli przyczynić się do utraty wagi, a wraz z nimi, wynik będzie lepszy w kilka razy.

Stopa odchudzania z ProSlim Activeom długo, więc należy dobrze zaplanować z wyprzedzeniem, aby uniknąć zatrucia (wszak skutki jagód i kaktus na organizm nie jest jeszcze naukowo potwierdzone). Aby to zrobić, należy pić dużo wody (2 litry dziennie).

Zapisywanie kropli w temperaturze od 5 ° C do 25 ° C, chroniąc przed światłem. Okres przydatności do użycia. – nie więcej niż 2 lata ​​p>

Skutki uboczne

Według opinii, wykorzystanie ProSlim Active mogą być skutki uboczne. Ktoś się pojawiają po pierwszej szklance innych mogą być przechowywane przez kilka dni. Oczywiście, są tacy, którzy nie reagują na dodatek. Dlatego wszystkie efekty są bardzo indywidualne. Jakie mogą wystąpić:

 • bezsenność;
 • ​​reakcje alergiczne,
  bóle ostre, bóle i skurcze w brzuchu;

 • Ciśnienie nieregularny
 • ruch kamienie przez kanały, co daje ogromny ból;
 • rosnące poczucie lęku, wahania nastroju, drażliwość niekontrolowany;
 • zaostrzenie wrzodów i innych chorób przewlekłych.

Szczególnie dietetyków często skarżą poważnych reakcji alergicznych, takich jak wysypka na całym ciele, wraz zniesienia świąd. I generacja leków przeciwhistaminowych ja z nim nie zawsze. ostrzeżenie zagrożenie i myślenia.

Jeśli skutki uboczne zaczęły pojawiać się zbyt widoczne, oznacza to, że jest mało prawdopodobne, aby zmieścić. Więc należy wybrać inny sposób, aby schudnąć i wyeliminować nieprzyjemne konsekwencje mają zostać zbadane i przywracania zdrowia.

Analogi

Jak już wspomniano, ProSlim Active – nie innowacyjny suplement do utraty wagi w kropli. Ma odpowiedniki:

 • One Two Slim (opakowanie, strona internetowa, slogany bardzo podobnej do ProSlim Active).
 • Fat burning Krople z grejpfruta z “Bee zbawiony”.
 • pikolinian chromu. – krople do leczenia otyłości pokarmowego
 • Propolis eliksir z “zdrowy”.
 • Alvalin zawiera chlorowodorek Katin. – substancję, która “wyłącza” głód
 • Appetex stopu wody z góry Szwajcarii i ekstrakty roślinne (goździki i skalnicowatych).
 • max każdy efekt (skład, typowe dla większości dodatków odchudzających: Acai, goji, guarany, Garcinia).
 • Turboslim Drenaż z firmy “Evalar” i innych.

Jeśli z jakiegoś powodu nie są spełnione pożaru Fit, ale podobnie jak w postaci suplementu, zawsze można znaleźć jego odpowiednik.

Prawda czy fałsz

Nie można powiedzieć, że krople do odchudzania ProSlim Active – regularne wymuszenie pieniędzy od tych, którzy chcą stać się szczupła. Ale niektóre rzeczy generować wiele wątpliwości. Prezentujemy szereg faktów i spekulować na temat ich roli w rozpowszechnianie i wykorzystywanie narzędzi, które już samodzielnie.

Jak wiele suplementów dla utraty wagi, ProSlim Active zawiera wyciągi z egzotycznych roślin (kaktusa i guarany). Po pierwsze, że reaguje tak źle na żołądek. I cytryna, z wysoką kwasowością tylko pogarsza sytuację. Po drugie, ich skuteczność w utracie wagi nie udowodnione naukowo.

Nie odróżnia od innych tego narzędzia i sensacyjne oświadczenie o wzorze innowacji, w którym zostało ono wykonane. A co dokładnie jest tak nowe w swoim składzie znajdziemy? Cytryny i guarany – co drugi złe dla utraty wagi. Kaktus też już nie jest chwyt (patrz suplementy kaktusa Hoodia Gordonii Extract).

Na stronach, które sprzedają krople, zapewnia przekonujące dane dotyczące przeprowadzonych badań, które potwierdzają ich wspaniałą skuteczność. Jedynym problemem jest to, że nie wspomniano ani gdzie zostały one zorganizowane, lub gdy, lub którzy uczestniczyli w nich. – brak tej informacji daje powody, by wątpić w realność takich stwierdzeniach

Z każdym świadectwie nawet nie wspomniano, choć idealnie, takie narzędzia musiał je mieć.

To jest dokładnie to, co spada sprzedaż fałszywych witryn ProSlim Active jest weryfikowana przez lekarzy i dziewcząt, którzy podobno schudł z ich pomocy. Endokrynolog Nikolai Krinitsyn i dietetyk Mikhail Tolstoy jest mało prawdopodobne, aby istnieć w prawdziwym życiu, ponieważ ich zdjęcia „spacer” w całej sieci pod różnymi nazwami.

„Będziemy kończyć” wiarygodność magii krople przypomnienia, że ​​w bardzo biednych instrukcjach stosowania się do nich ani pełna lista przeciwwskazań lub możliwych skutków ubocznych.

Pytania i odpowiedzi

Czy sprzedawane w aptekach?

Nie, dodatek można kupić tylko przez zamawiającego za pośrednictwem Internetu.

Ile jest pełny kurs?

Jedno opakowanie wystarcza średnio na 5 dni, a to kosztuje około 935 rubli. Przez proste obliczenia, możemy stwierdzić, że w celu osiągnięcia pożądanego rezultatu 50 dni wymaga około 10 sztuk i nadać im się z 9 350 rubli.

Gdzie produkować?

Według nieokreślonym danych i informacji na opakowaniu, w Brazylii.

Jak długo trwa jeden pakiet?

Sądząc po opiniach, jeśli wziąć kropli dwa razy dziennie na tyle opakowania przez 5 dni.

Czy nie ProSlim Active i alkoholu?

Nie ma takiej informacji. Ale kofeina i efekt stymulujący spada po prostu nie warto łączenia alkoholi i napojów energetycznych.

ProSlim Active to nowe narzędzie do utraty wagi, który jednak nie jest bardzo różni się od dziesiątek innych podobnych zalane nowoczesnego rynku suplementów diety. Chcą podjąć ryzyko – kup, istnieją wątpliwości – iść na siłownię i uzyskać na diecie

.

Inne dodatki do zwalczania otyłości:

Mieczysław Zając

59 lat Mieczysław Zając specjalista w dziedzinieLogopeda:Praca na uczelni - Warszawski Uniwersytet Medyczny Praca dla lokalnej społeczności w mieście Katowice

Znajdziesz ciekawe informacje

You may also like...