FungaFix - oryginalne produkty, kup teraz, opinie, cena
Zdrowie i Ty

FungaFix – oryginalne produkty, kup teraz, opinie, cena

Ostatnie lata agronomów zauważyli spadek trendu rentowności, w związku

FungaFix

ze stosowaniem pestycydów chemicznych, które niszczą zarówno roślin i środowiska. Nadmierne toksyczne suplementy przekłada się na negatywne konsekwencje, a nawet niebezpieczne.

Alternatywnie, utworzony kolejny trend – ochrona biologiczna. Jest on oparty, są przyjazne dla środowiska substancje bezpieczne dla ludzi, środowiska naturalnego. Wśród nich jednym z najbardziej

Specjalna cena !!!. Kliknij i sprawdź !!!

popularnych środków grzybobójczych „FungaFix”.

W tym artykule będziemy mówić o tym, co stanowi lek i jak to działa na rośliny.

Co wchodzi w skład leku FungaFix

Rozwiązanie pochodzenia biologicznego zapobieganiu i leczeniu wielu chorób roślin. Środek grzybobójczy stworzony w oparciu o alkalicznych mikroorganizmów aviatorandyk ekstraktu, które mają działanie grzybobójcze, przeciwbakteryjne i przeciwwirusowe wpływ na florę patogenul szkodliwe dla roślin.

Kompozycja celem i sposób oddziaływania na rośliny

w rdzeniu leku jest ekstrakt z Ganoderma grzyby. substancja aktywna wnika do komórek i powoduje, że rośliny do aktywnego syntezy enzymów ochronnych – glukanazy chitosanase, chitynazę. Związki te wykazują wysoką zdolność destrukcyjne wobec szkodliwych mikroorganizmów. Innymi słowy, FungaFix pomaga rośliny samotnie stawić czoła inwazji złośliwego.

Ze względu na swoje działanie ogólnoustrojowe, fungicyd przenika do tkanek, tworzy niezawodną i długotrwałą ochronę.

lek mobilizuje się nie tylko do zwalczania patogenów roślin, lecz również pobudza aktywacji procesów metabolicznych, który działa jako regulator wzrostu.

Selektywny wpływ na mikroflorę umożliwia zniszczenia patogenów, ale zachowuje korzystne organizmów glebowych. To gwarantuje potrójne działanie:

 • profilaktycznych i leczniczych Wpływ fungicydu,
 • aktywację kluczowych procesów w trakcie całego okresu wegetacyjnego
 • Wzrost mikroflory gleby.

Opis leku tak, że może on być stosowany w dowolnym stadium wzrostu i owocowania roślin. Zapewnia skuteczną ochronę od wiosny do późnej jesieni. Jedyny warunek – warunki atmosferyczne

.

lek ma takie niezaprzeczalne zalety:

 • Ze względu na naturalne pochodzenie, odnosi się do przyjaznych dla środowiska środków.
 • z ochronnym, stymulowanie i odkażające.
 • Stabiliziruemost bilans wodny, który zapewnia pełną SAP i odżywienie.
 • Przyspiesza przemianę materii, wzmacnia system odpornościowy, poprawia wzrost, kwitnienie i owocowanie. Rezultatem jest lepsza jakość upraw, zdrowe owoce są duże, soczyste i smaczne.
 • Warzywa, owoce i jagody można jeść następnego dnia

  Specjalna cena !!!. Kliknij i sprawdź !!!

  po zabiegu.

 • Goes dobrze z wielu środków biologicznych i dodatków organicznych.
 • ma korzystny wpływ na mikroorganizmy gleby syntetyzowania humus
 • nie jest niebezpieczna dla ludzi, roślin, ptaków, zwierząt i owadów. Odnosi się do czwartej klasy toksyczności, że jest całkowicie nieszkodliwy w użyciu i nie wymaga środków ochrony osobistej.

niezastępowaniu produkcji i równoważnej FungaFix

pierwotny produkt wytwarzany pod auspicjami „Club hodowli organicznej”, jak wynika z odpowiedniej graficzny na opakowaniu.

Ostatni popularność „FungaFix” wzrosła tak bardzo, że istnieje pilna potrzeba zwiększenia produkcji. Wiele przedsiębiorstw wytworzenia środka grzybobójczego w różnych formach:

 • W koncentratu żelu lub
 • ciemnobrązową ciecz.

Wysokość napełnienia wynosi od kilku mililitrów w szczelnych opakowaniach

FungaFix

o pojemności 1 litra, w plastikowych butelkach (butelkach).

Lider w produkcji leku. – wiodących przedsiębiorstw chemicznych rolnych na Ukrainie, jednym z nich „Mikatan”

Produkty są szeroko rozpowszechnione nie tylko w krajach WNP, jest jednym z najbardziej popularnych środków w Niemczech. Szczególnie cenione w uprawie ekologicznych produktów dla wyspecjalizowanych przedsiębiorstw rolniczych.

Fungicyd jest dostępny w dwóch wersjach: :

“FungaFix – N”

to:

· do zaprawiania nasion przed siewem,

· przetwarzanie bulw, bulwy, kłącza warzyw i roślin ozdobnych przed sadzeniem,

· podlewania sadzonek z czarnych nogach

· nawadnianie ochronny Warzywnictwa po rycie w ziemi,

· sporządzanie korzeń dla polepszenia gleby pod drzewami owocowymi, krzewów jagodowych, winogron

“FungaFix – W”

jest używany.:

· dla profilaktycznej ochrony wszystkich gatunków roślin na terenie całego okresu wegetacyjnego z liści przed zbiorem.

“FungaFix N” zapobiega zakażeniu roślin:

zarodniki patogenów są zatrzymywane w nasionach i mogą kiełkować podczas kiełkowania. Aby tego uniknąć, należy przytrzymać opatrunek, moczenie nasion przed siewem.

narzędzie nadaje się nie tylko do rozmnażania, nasiona, ale wegetatywnego. W roztworze środka grzybobójczego przechowywane sadzonki do dezynfekcji, przed lądowaniem na ukorzenianie .

„FungaFix W” to skuteczny środek zapobiegawczy, który chroni przed wieloma chorobami, które są niebezpieczne dla siewek i młodych roślin drzewiastych. Lek jest stosowany do moczenie sadzonek i otwarty system korzeniowy przed sadzeniem drzew, krzewów, pnączy. W przyszłości, obecny przetwarzania może być zredukowany do systematycznego natryskiwania korony.

Kompatybilność z innymi ochrony FungaFix

Jeśli “FungaFix N” zakup zawiodły, można zastąpić “FungaFix w”.

Obie podgatunek w połączeniu z innymi czynnikami biologicznymi, na przykład bioinsektycydów, i można połączyć w mieszankach. Jedynym warunkiem jest uzupełniony przez suplementy nie powinny mieć odczyn kwaśny, tak, że środowisko jest szkodliwa dla tego środka grzybobójczego.

Install kompatybilności mogą być substancje pre-test. Każdy lek rozpuszczono oddzielnie. Następnie wlać do miski. Jeśli połączenie zostanie nawiązane, bez osadów i płatków, a następnie ochrona mogą być używane jednocześnie.

W przypadku wystąpienia podejrzanych objawów, połączenie powinno być zaniechane.

Instrukcja użycia – przygotowanie

FungaFix

do pracy, czas i kolejność wprowadzania w opiece winogron

Ogólne wytyczne

 • Sezonowe okres przetwarzania zależą od warunków meteorologicznych. Wiosną leku zacząć używać, kiedy drzewa kwitną liści. Jeśli pierwszy rozpoczyna kwitnienie, to nie będzie przeszkodą do leczenia. Lek nie koliduje z zapylania roślin przez pszczoły, ponieważ jest całkowicie bezpieczny dla nich.
 • Signal początek ochrony prewencyjnej jest pogoda zimna wiosna, o wysokiej wilgotności większej niż 70% i długie deszcze. W tych warunkach, opryskiwanie należy rozpocząć natychmiast, nie czekając na pojawienie się objawów choroby.
 • Wymagania pracy. – deszcz nie powinien być dzień przed zabiegiem i jeden dzień po
 • Najkorzystniejszą czas dnia do przetwarzania i winogron rano, gdy rosa spadnie, albo wieczorem o zachodzie słońca.
 • roztwór równomiernie nakłada się na powierzchnię liści za pomocą cienkiej obiektywu.

użyć FungaFix N

 • W przypadku traktowania nasion przed siewem, zaleca się, uzyskując roztwór „FungaFix N” stężeniu. 1: 1, to znaczy lek i woda powinny być wykonane w równej ilości
 • 20 ml roztworu roboczego jest wystarczająca do rozpylania z 1 kg nasion. Materiał siewny jest rozpylany za pomocą pistoletu natryskowego z dyszą drobnego.
 • zaprawionych nasion powinny być zasiane nie później niż w ciągu dwóch tygodni.

traktowania nasion z suplementyem „FungaFix N”, innymi środkami grzybobójczymi, nie jest zalecane.

Specyfika szkolenia „FungaFix W” i pracować z nim

materiałów siewnych zmiękczanie H4>

przed posadzeniem sadzonek w celu ukorzenienia, umieszcza się je w roztworze „FungaFix w” przygotowany ze 100 g produktu w 5 litrach wody. Materiał do sadzenia stojak 8 -12 godzin. Przed sadzeniem, suszone w sposób naturalny, w cieniowania miejscu, nie na słońcu.

W tym schemacie, sadzonki winorośli poddane przed sadzeniem w otwartym terenie.

Profilaktyka korzeń podlewanie H4>

Następnego dnia po wyładunku, winogrona nawadniano Rozwiązaniem „FungaFix” – 100 g na 10 litrów wody. Jeżeli sadzonki nie są wstępnie namoczone, a następnie podlewanie odbywa się podczas lądowania.

poniżej z głównego powtarzane po 8 – 10 dni po pierwszej. Z tego samego przedziału, planuje trzecią leczenia. Będzie to końcowy w systemie stosowania fungicydu dla ochrony prewencyjnej winogron z Oidium (mączniak prawdziwy winogron) oraz pleśni (mączniak rzekomy winorośli).

W opinii specjalisty

W 2005 roku na podstawie krymskich winnic „Progress” był eksperyment porównawczy na temat stosowania różnych leków w celu ochrony winogron z Oidium. Em>

 • Jeden poletko doświadczalne potraktowano fungicyd „FungaFix B2
 • Inne chemiczny lek “Wkrótce” → jak zastosować
 • trzecie, w celu sterowania, nie została poddana żadnej ochrony.

Wyniki:

 • miejscu, które nie przeprowadzono traktowania zakażono Oidium 96%
 • Po czterech leczenia „FungaFix W”, jakości i ilości zbiorów była w przybliżeniu taka sama w porównaniu z siedmiu jednorazowego rozpylania winogron chemicznych

W ten sposób, korzyści z nawozami sztucznymi, oczywiście, z punktu widzenia skuteczności i bezpieczeństwa. Em>

Ponadto, innym argumentem w „FungaFix”. – jej niższy koszt całkowitego kosztu winogron ochrony przed czynnikami chemicznymi

F. W. Bobylev
Dyrektor JSC “Agrofirma Progress” Dzhankoy sztuczny jedwab, AR Krym. Em>

Informacje zwrotne od doświadczonych hodowców-fanów FungaFix

 1. Savva Iwanowiczu (S. Morozovychi, Wolynskiego obwodu, Ukraina)

winnica traktuje się środkiem grzybobójczym „FungaFix W” co 2 tygodnie. Przyjęciem leku może powodować takie argumenty. Może być stosowany na każdym etapie wzrostu krzewów, nawet podczas kwitnienia. Choroby grzybicze poruszają się zbyt szybko, zaledwie kilka dni może szybko rozprzestrzeniać się za pośrednictwem winnicy. Przekonany, że lek jest lepszy do zastosowania z góry. Oczywiście, jeśli nie ma deszczu, inaczej czas i pieniądze zostaną zmarnowane.

 1. Kirill Pietrowiczu (str. Znamenskoye Rostov Obwód)

Aby dać mi trochę winogron, uprawianych tylko dla swojej rodziny. Dla nas ważne jest nie tylko winogrona, ale jego dobre dla nas i naszych dzieci. Do zwalczania chorób wybrano „FungaFix”, a ani razu nie zawiódł. Jagody dojrzewają zdrowe, bez użycia środków chemicznych.

Mateusz Michalak

39 lat Mateusz Michalak wykonuje zawódHigienistka Dentystyczna: Wykształcenie zdobyte: Uniwersytet Medyczny w Łodzi Wspaniała znajomość rodzinnego miasta Wrocław

Miejsce dla Ciebie

You may also like...

1 Comment

Comments are closed.