Purpurowy herbata Chang Shu do utraty wagi - negatywne komentarze, opinie, ceny, oficjalna strona
Zdrowie i Ty

Purpurowy herbata Chang Shu do utraty wagi – negatywne komentarze, opinie, ceny, oficjalna strona

Kilka lat przekaz telewizyjny i strony internetowe są pełne ogłoszenie o cudownych właściwościach fioletu herbaty z Tybetu Chang Shu. Infusion roślin z malowniczych tras od wielu lat bardzo popularny w krajach azjatyckich. Po zdobyciu wystarczającej sławę w Europie, herbata była uważana za jedną z najbardziej skutecznych narzędzi, które przyspiesza proces przemiany materii.

Jednakże produkt na podstawie tybetańskich kwiatów inspiruje nie zaufanie wszystkich konsumentów. Czy kupić herbatę, Chang Shu? Czy jest to rozwód? umowa Chodźmy.

Fioletowy herbata – co to jest

?

Herbata z zakładu Klitoria Ternate, które mnisi użyte do wzmocnienia organizmu. Mieszkańcy tradycyjnie

pić napar z tej rośliny, aby ugasić pragnienie,

więc można je znaleźć w każdym hotelu i kawiarni. Azjaci nazywane Chang Shu niebieski herbatę, ponieważ zgodność z zasadami napoju gwarantuje nabycie nasyconego niebieskiego odcienia.

W krajach europejskich, herbata nazywa Magenta. To dlatego, że Europejczycy wolą pić herbatę z sokiem z cytryny, która daje napojowi wyrafinowany smak. Dodaj kilka kropli soku z cytryny sprawia, Chang Shu fioletowy, purpurowy często pić.

Napój Chang-Shu

Fioletowy herbata ma ogromną liczbę przydatnych elementów, więc bardzo skuteczne w leczeniu wielu poważnych schorzeń. W jego skład wchodzą:

 • pikolinian chromu – poprawia tło emocjonalne, przygnębiające, depresyjny nastrój. Substancja ta jest skuteczna do utraty wagi, ponieważ mają tendencję do zmniejszenia apetytu, zmniejszając podskórną warstwę tłuszczu.
 • tanin Teatrini – przyczynia się do detoksykacji, działanie przeciwzapalne, wzmacnia ściany naczyniowej, normalizacja wytrawiania. Główną cechą jest przyspieszenie przetwarzania tłuszczów.
 • Dopamina. – ustanawia uczucie sytości i hamuje negatywne aspekty psychologiczne, które przyczyniają się do otyłości
 • Katechiny rozbicie komórek tłuszczowych, obniża poziom cholesterolu we krwi. Uznane jako przeciwutleniacze i dlatego przyspieszają regenerację tkanek i struktur organów, odmładzające ciało.
 • luteina. – mają korzystny wpływ na wzrok, chroniąc oczy przed przeciążeniem podczas przedłużającej się pracy na ekranie komputera
 • Tianyi -, ma korzystny wpływ na układ nerwowy człowieka, pomaga uporać się z intensywnego wysiłku fizycznego
 • Bioflawonoidy – zachować młodzieńczy koloryt skóry

.

Lovers Chang Shu zauważyć, że napój z zakładu tybetańskiego ma słodki smak, dzięki czemu może być pijany, bez dodatku cukru lub substancji słodzących.

Zasada działania Chang-Shu

Napój ma imponującą listę właściwości leczniczych, a mianowicie:

 1. przyspiesza przemianę przez przyspieszenie rozpadu komórek tłuszczowych i wydalania substancji toksycznych z organizmu;
 2. W zależności od czasu konsumpcji ma działanie uspokajające i tonik;
 3. stymuluje aktywność ośrodkowego układu nerwowego;
 4. Normalizuje mikroflorę jelitową, przyczynia się do regeneracji wrzodziejące formacji w przewodzie pokarmowym;
 5. Pozytywny wpływ na układ sercowo-naczyniowy, zwiększając elastyczność mięśnia sercowego zalecana dla osób z nadciśnieniem tętniczym;
 6. Powolne objawy związane z wiekiem skóry, poprawiając kondycję naskórka;
 7. Wzmacnia płytkę paznokcia i włosy; ​​
 8. zapobiega rozwojowi zawału serca i udaru mózgu;
 9. Skuteczna utrata wagi pomaga utrzymać masę ciała stabilny, unikając powrotu utraconych funtów.

Te użyteczne cechy doprowadziły

Chang Shu miejsce wśród skutecznych zarzutów medycyny alternatywnej. Herbata może być przygotować wywar, wlew, maski, maści i kremy, i kompresuje.

Odchudzanie z Chang Shu – rzeczywistość czy reklamowych chwyt

?

W Europie napój z Klitoria Ternate jest postrzegany jako silny spalacz tłuszczu. Ze względu na aktywnych konsumentów, a czasem nachalne reklamy mają wrażenie, że Chang Shu – to elementarne rozwód i strata pieniędzy. W rzeczywistości jego właściwości użytkowe jest w stanie zapewnić utratę wagi, ale z zastrzeżeniem złożonym wpływów, a nie okresowe picia herbaty.

Oczywiście, utrata masy ciała z fioletowym napoju może być szybki. Tylko przedłużone stosowanie herbaty może normalizacji apetytu i zmniejszyć zapotrzebowanie na słodycze. Ograniczenie w diecie i aktywności fizycznej będzie to duży plus na drodze do szczupłej ciała.

Sekret warzenia

W celu przygotowania zdrowego napoju z Klitoria Ternate, za niektóre z cech warzenia. Mało kto wie, jak gotować fioletowy herbatę, zachowując maksimum uzdrawiającą przedmiotów.

Aby uzyskać niesamowity kolor herbaty należy użyć wody ogrzanej do temperatury 80 – 90 stopni, podobnie jak podczas parzenia

zielonej herbaty. Lepiej jeśli woda będzie mniej gorąco niż wrzenia wody. Jedna filiżanka herbaty wystarczy wziąć 5 -7 kwiaty Klitoria Ternate, jak w opakowaniu są przedstawiane w formie generalnego.

Po 8-10 minutach po zaparzeniu herbaty staje się jego niezwykły niebieski odcień. Różni się nieco subtelny kwiatowy aromat i prawie bez smaku. Zaleca się, aby dodać w Pucharze już przygotowane, wypić trochę miodu lub plasterek cytryny, zwłaszcza dlatego, że kolor będzie bardziej intensywny z fioletowym odcieniem.

Nietypowe dla naszej szerokości geograficznej jest kolor napoju daje partia herbata szczególną atmosferę.

Warunki korzystania Chang-Shu

Zachęcamy do picia naparu świeżo parzonej, ledwo ostygnie. Spożywane w dużych ilościach lub zbyt mocnej herbaty, napój i pozostawić na później nie jest zalecane. – w celu wzmocnienia organizmu i przyspieszyć proces utraty wagi pod wpływem siły świeżego bulionu

Nadmierne spożycie może powodować pił purpurowym brzucha czułości i reakcji alergicznych, zwłaszcza w kategoriach wrażliwych ludzi. Więc pić Chang Shu powinna, po prawidłowym dawkowaniu. Producent twierdzi, że dla trwałego odchudzania trzeba wypić 300 ml herbaty przez trzy miesiące. Jednak lekarze mają inne zdanie – lekarze radzą, aby nie opóźnić tak długo i być ograniczona do 1 -. 1,5 miesięcy

Najlepszym rozwiązaniem byłoby wymienić zastosowanie produktu: w

ciągu 7 dni do jedzenia Chang Shu trzy razy dziennie, a następnie zatrzymać się na 7 do 12 dni i ponownie powtórzyć kurs. Odchudzanie garnitur i następny program do użytku. Dziennie przez okres jednego miesiąca, aby pić jedną filiżankę herbaty po śniadanie i kolacja

Ograniczenia stosowania Chang-Shu

Chang Shu, jak każdy naturalny środek, ma pewne przeciwwskazania do stosowania. Absolutny zakaz do korzystania z fioletowym pili to:

 • Niskie ciśnienie krwi
 • ciąży i karmiących piersią;
 • Nietolerancji oddzielnych składników napoju; ​​
 • Mdłości po pierwszym użyciu.

prawidłowe prowadzi aplikacji do stopniowego eliminowania podskórnej tkanki tłuszczowej, co jest wyraźną zaletą, gdyż szybka utrata masy ciała będzie na ogromne naprężenia ciała.

Skutki uboczne Chang-Shu

Oprócz przeciwwskazań ziołowe mogą prowadzić do rozwoju niepożądanych efektów ubocznych i Chang Shu nie jest wyjątkiem. Główne objawy negatywne mogą pojawić się w przypadku nadmiaru dziennego zapotrzebowania na herbatę. Należą do nich:

 • wymioty;
 • obniżające ciśnienie tętnicze krwi;
 • dyskomfort lub podrażnienie błony śluzowej jamy ustnej.

W przypadku wykrycia takich objawów należy unormować dzienna dawka Chang Shu lub trochę czasu, aby całkowicie wyeliminować je z diety, szczególnie jeśli obawiasz się reakcji alergicznej.

Producent zaleca regularne stosowanie przed wypić 200-250 ml napoju i kilka godzin, aby oglądać swoje zdrowie. Jeśli brakuje wyraźnego złe samopoczucie, można użyć Chang Shu w „pełnej mocy”.

Po przeanalizowaniu powyższych informacji możemy stwierdzić, że tybetański purpurowy herbata jest zdrowy napój, który może być z powodzeniem stosowana w walce z nadwagą i zapobiegać różnym chorobom, w tym beri-beri.

Odpowiedź: pozytywne opinie lekarzy

Niektórzy specjaliści doceniają walory lecznicze purpurowej herbaty. Opinie endokrynologów wskazują, że Chang Shu jest źródłem pożytecznych mikro – i makroelementów oraz aminokwasów, które są tak niezbędne do współczesnego człowieka. Połączenie uzdrowienie komponentów przedłużyć młodość to nie tylko skóry, ale także narządy wewnętrzne.

Ginekolodzy mówią późny początek klimakterium u kobiet pijących herbatę przez kilka lat. Żywienia podkreślić, zdolność napoju do gwałtownego nasycenia się zmniejszyć ilość pokarmu.

Pozytywnie o Chang Shu reagować i okulistów, zwracając uwagę na składniki, które są przydatne dla wzroku. Zeaksantyny i luteiny, obecny w napoju dostosować Filtering światła częstotliwości, a tym samym chroniąc narządów wzroku.

domowe podkreślają wzmocnienia i tonizujące działanie herbaty, przyspieszając w ten sposób proces regeneracji po dłuższym chorób lub zabiegów chirurgicznych. Ponadto napój może zwiększyć wydajność. – psychiczne i fizyczne

Fioletowy herbata w zasadę jego działania na narządy układu moczowo-płciowego przewyższa nawet uznaniem korzenia żeń-szenia.

innego punktu widzenia

laudatory chwali herbaty Chang Shu śpiewać, nie wszyscy lekarze i konsumenci. Wielu ekspertów nazwać napój smoczek. Prawdziwe opinie konsumentów fioletowy herbata jest dasuplementy od ideału. Niektórzy twierdzą, że nie zauważył, aby efekt podaną przez producenta. Oznacza to, że herbata ma pewien wpływ, ale jest podobny do zielonej herbaty, który dodatkowo ma niską cenę.

Niektórzy przedstawiciele pięknej połowy ludzkości oświadczam, że jesteś zmuszony pozbyć się negatywnych skutków korzystania z fioletowym herbaty. Twierdzą oni, że herbata powoduje pragnienie i tym podobne, wysusza ciało, które cierpi z powodu braku płynu. W efekcie osoba jest zmuszony do zwiększenia ilości płynów, zaburzenia równowagi wodnej, a nadmiar płynu pozostaje w organizmie, sprowokować rozwój obrzęku i wzdęcia.

Gdzie kupić i za jaką cenę?

Kup purpurowy herbata Chang Shu na oficjalnej stronie producenta na hurtowy lub detaliczny i apteki. Ważne jest, aby pamiętać, że te ostatnie odgrywa rolę pośrednika, dlatego koszt pakowania herbaty będzie różnić się nieco drogie.

dowiedzieć się, ile purpurowy herbata Chang Shu w aptece jest proste zapytanie w wyszukiwarce udostępnia wiele opcji o różnym kosztów. Średnia cena za danie diety, która trwa trzy miesiące, jest około 5000 rubli. Zatem trudno jest powiedzieć na pewno, czy dostawca może zagwarantować wysoką jakość produktu zakupione i ile ukryte znaczniki w opakowaniu napoju.

Sądząc po opiniach z Chang Shu, korzystanie z fioletowym herbaty pozwoli Ci schudnąć, stosując się do zasad zdrowej diety. W walce z nadwagą zbyt daleko, aby zwolnić się od odpowiedzialności, dając pić spalanie tkanki tłuszczowej.

wyjątkiem szkodliwe nawyki, aktywny tryb życia i ciężka praca na swoim ciele w połączeniu z wykorzystaniem Chang Shu będzie schudnąć i czuć się świetnie.

Aby sarastarlight ссылкуВКонтактеFacebookTwitterОдноклассникиtelegramрекламарекламы nie

Mieczysław Zając

59 lat Mieczysław Zając specjalista w dziedzinieLogopeda:Praca na uczelni - Warszawski Uniwersytet Medyczny Praca dla lokalnej społeczności w mieście Katowice

Znajdziesz ciekawe informacje

You may also like...